Kościół

Psychologiczne rewolucje – warsztaty wsparcia dla młodzieży w Siedlcach

Siedlce Pt. 17.11.2023 17:37:22
17
lis 2023

Fundacja Nieprzeciętni wraz z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Siedlcach zapraszają młodych w wieku 15-25 lat do wzięcia udziału w warsztatach przygotowanych w ramach projektu Psychologiczne Rewolucje – warsztaty wsparcia młodych umysłów.

Celem projektu jest uświadomienie młodym ludziom ich mocnych stron, nabycie przez nich umiejętności budowania własnego poczucia wartości, umiejętnej komunikacji asertywnej, odkrywania i zarządzania własnymi emocjami i radzenia sobie ze stresem.

Terminy warsztatów:

18 - 19 listopada: I kto tu rządzi? – czyli jak odnaleźć siebie w gąszczu uczuć i emocji – warsztaty poprowadzi pani Monika Leszczyńska.

25 - 26 listopada: Komunikacja – o obserwowaniu, czuciu i trafianiu do sedna – warsztat w duchu Porozumienia bez Przemocy [NVC] – warsztaty poprowadzi pan Maciej Olszewski.

2 - 3 grudnia: Odnaleźć, zrozumieć, pokochać siebie – warsztaty podprowadzi pani Urszula Paczuska.

Warsztaty odbywają się w sesjach jednodniowych (sobota lub niedziela – uczestnicy decydują w którym dniu chcą wziąć w nich udział). Zapisy odbywają się za pomocą strony internetowej cdmsiedlce.pl (liczba miejsc ograniczona). Udział w projekcie jest bezpłatny. Spotkania będą odbywały się w sali Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Siedlcach, ul. Brzeska 37.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nieprzeciętni.


Inf. pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.