Pielgrzymkowe wtorki w Katolickim Radiu Podlasie
Siedlce
Pon. 11.05.2026 07:45:51
11
maj 2026
maj 2026
Już od wtorku, 12 maja, na antenie Katolickiego Radia Podlasie rozpocznie się cykl audycji poświęconych przygotowaniom do 46. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę. Emitowane we wtorkowe wieczory, w godzinach 19.15 – 20.00, staną się ważnym miejscem spotkania wszystkich pielgrzymów, sympatyków oraz osób zainteresowanych duchowym i organizacyjnym wymiarem tegorocznej wędrówki.
Pierwsza audycja, zaplanowana na 12 maja, przyniesie wiele interesujących informacji związanych z przygotowaniami do pielgrzymki. Słuchacze poznają zwycięzcę konkursu na znaczek 46. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, a także dowiedzą się, jak wyglądają aktualne prace organizacyjne przed tegoroczną pielgrzymką na Jasną Górę.W tym roku wszystkie spotkania będą odbywać się we wtorki od godziny 19.15 do 20.00.
Daty kolejnych audycji to: 12 maja, 9 czerwca, 1, 8, 15, 22, 29 lipca oraz 5 i 12 sierpnia.
Audycje mają być nie tylko źródłem bieżących informacji, ale również przestrzenią budowania pielgrzymkowej wspólnoty jeszcze przed wyruszeniem na trasę. Dzięki radiowym spotkaniom uczestnicy będą mogli lepiej przygotować się zarówno organizacyjnie, jak i duchowo do sierpniowego pielgrzymowania. Wszystkie audycje będą dostępne także na oficjalnej stronie pielgrzymki: pielgrzymka-podlaska.pl gdzie będzie można wrócić do rozmów i materiałów w dowolnym momencie.
Zachęcamy do regularnego słuchania audycji oraz śledzenia na bieżąco mediów radiowych i pielgrzymkowych. To właśnie tam pojawiać się będą najnowsze informacje dotyczące przygotowań, wydarzeń towarzyszących oraz życia pielgrzymkowej wspólnoty.



0 komentarze