Kościół

43. PPP: cel pątników jest coraz bliżej

11
sie 2023

Na drodze 43. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę pojawiły się już drogowskazy z napisem Częstochowa. Do celu coraz bliżej.

10 sierpnia kolumna siedlecka zatrzymała się na nocleg w Łopusznie i Jedle. Kolumna bialska nocowała w Eustachowie. Rankiem, 11 sierpnia pielgrzymi spotkali się na Mszach Świętych na swoich polach namiotowych i wyruszyli w dalszą drogę. Część grup z kolumny bialskiej modliła się wspólnie o godzinie 7.00 w kościele w Łopusznie.


Po dniu rozpoczętym modlitwą pątnicy ruszyli w drogę. Przed nimi ponad 30-kilometrowe odcinki do pokonania. Ale do celu już coraz bliżej. Po drodze coraz częściej będą mijać drogowskazy na Częstochowę.


Wieczorem pątnicy dotrą do Czarncy, Żelisławic i Żelisławiczek.

Dziś na 43. Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę modlimy się w intencji Katolickiego Radia Podlasie oraz diecezjalnej telewizji Faro TV.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
babcia Pt. 11.08.2023 06:14:26

w tym roku pątnicy na trasie mają wszystko. Na wyjściu i pierwsze etapy pogoda ok. Później burze, ulewy i zimno. A teraz zaczynają się upały.. Ps. Przeglądam zdjęcia i relacje tv i widzę bardzo dużo rodzin z dziećmi. A kilkanaście lat wstecz niemowlak w wózku na pielgrzymce był rzadkim zjawiskiem. To cieszy,