Kino

Czekają bilety na film "Teściowie 2"

Siedlce Wt. 12.09.2023 15:05:49
12
wrz 2023

W poniedziałek, 18 września o godzinie 12:00 w Novekino Siedlce w ramach Cyklu Kino Seniora zostanie pokazany film „Teściowie 2. Rozdajemy dwa podwójne zaproszenia na ten seans. Podwójne zaproszenia otrzymują Jadwiga Grodzicka i Dorota Kosmalska.


„Teściowie 2” Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz - niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. "Teściowie 2" to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu "Teściowie".

JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać KINO SENIORA, a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do PIĄTKU, 15 WRZEŚNIA do godz. 15:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.