Kierowcy

Informacje dla kierowców

Siedlce Sob. 17.02.2024 13:31:53
17
lut 2024

Zderzenie z łosiem, nieustąpienie pierwszeństwa i kolejka przed granicą w Koroszczynie.

Uważajcie na dzikie zwierzęta, które mogą nagle wbiec na drogę. Dziś ok. godziny 4.00 w nocy na drodze krajowej nr 2 przed Zbuczynem na wysokości miejscowości Pogonów, samochód osobowy marki skoda zderzył się z łosiem, który niespodziewanie wybiegł z rowu na jezdnię. Kierująca pojazdem 29 - letnia kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kobieta jechała sama.

Poza tym ok. południa w miejscowości Stok Lacki - Folwark w gminie Siedlce, na ulicy Majowej doszło do zderzenia ciągnika rolniczego i samochodu osobowego. Samochód osobowy wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie został poszkodowany. Droga jest przejezdna. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja.

Informacje o tych zdarzeniach otrzymaliśmy od "Bartek Młynarska" a potwierdziła je Ewelina Radomyska - rzecznik prasowa KMP w Siedlcach

Kierowców prosimy także o ostrożność na drodze krajowej nr 2 od Międzyrzeca w kierunku granicy Państwa. Na wysokości miejscowości Woroniec na DK 2 między Białą Podlaską a Międzyrzecem Podlaskim kończy się kolejka samochodów ciężarowych zmierzających na przejście drogowe w Koroszczynie na granicy z Białorusią. W związku z tym mogą być utrudnienia na jednym pasie ruchu.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Wyjaśnienie Sob. 17.02.2024 11:54:12

Jest Bartek Młynarski a Bartkowa jest Młynarska

Wyjaśnienie Sob. 17.02.2024 12:46:23

"Bartek Młynarska" to pseudonim Internauty i słuchacza radia, który nas informuje o zdarzeniach drogowych - to nie jest Jego właściwe imię i nazwisko